Terug

Niet nakomen van uitvoering renovatiewerken volgens offerte en afspraak met mvr Zenner

Opgelost Openbaar

Faderi Belgium NV

Start een klacht

Aard van probleem:

Andere

Klacht

L. G.

Naar: Faderi Belgium NV

04/06/2018

- Datum aanvang werken eind maart niet nagekomen.- Diverse details voor de uitvoering besproken met mevr Zenner, per mail bevestiging van akkoord ontvangen. Desondanks vormen enkele kleine details toch een obstakel om de werken uit te voeren.- Geen reaktie op telefonische oproepen, geen reactie op mails.- Aanvraag tot annulatie en terugbetaling voorschot per aangetekend schrijven geweigerd.- Geen enkel voorstel van Faderi om uit de impasse te komen.- Vertrouwensbreuk.

Berichten (2)

Faderi Belgium NV

Naar: L. G.

06/06/2018

Geachte,Graag hadden wij klacht ingediend tegen onderstaande klacht. Deze is onterecht en onwaar.Meneer heeft al verschillende keren bezoek gekregen van onze werfleider maar het project is nooit klar om te starten. Meneer is duidelijk op de hoogte wat er moet gebeuren.BedanktMet vriendelijke groeten,Cordialement, Lien CasteelsSales ManagerFaderi Belgium nv - Faderi CoatingsTel: 09/232 21 21Lien@faderi.beWebsitewww.faderi.bePS Follow us on Facebookwww.facebook.com/FaderiCoatings

Faderi Belgium NV

Naar: L. G.

06/06/2018

Wij hebben uw opmerking met aandacht gelezen en vinden het spijtig dat we via deze weg moeten reageren. Wij respecteren uw standpunt maar wij zijn het er niet mee eens. Wij hebben pogingen ondernomen om oplossingen te vinden (via telefoon en mails) en dit binnen de grenzen van onze vaardigheden.Ter informatie, wij zijn niet bevoegd voor gespecialiseerde technische werken zoals elektriciteit, loodgieterswerk, ventilatie enz.Deze zaken melden wij eveneens vóór het aanbrengen van ons type systeem ETICS. De voorbereidende werken die moeten gebeuren kunnen bij het niet correct uitvoeren , schade aanbrengen.Daarvoor kunnen wij niet aansprakelijk zijn , door alle bovengenoemde punten, voor het niet naleven van de voorbereidende werken. Deze staan namelijk ook niet vermeld in onze offerte.In de hoop op uw goede samenwerking.


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform