Terug

niet nakomen van akte van vertrouwen

In behandeling Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

M. D.

Naar: VANDEN BORRE

29/07/2019

Beste, Ik kocht zaterdag ll 27.07 een Tablet Huwaei M5 10'' in uw filiaal te Oostende voor de promoprijs van € 299.Een dag later merkte ik op de website van Bol.com dezelfde tablet aan de prijs van € 329 maar echter met een gratis-actie waarbij een keyboard ter waarde van € 129 gratis werd gegeven bij aankoop van deze identieke tablet.Deze morgen heb ik contact opgenomen met de klantendienst van VandenBorre om dit te melden. De operator stelde dat men enkel prijsverschillen compenseert en geen acties. Ik repliceerde dat er in de beruchte Akte van vertrouwen van VandenBorre letterlijk staat: een lagere prijs gespot, tot 30 dagen na aankoop betalen we je het verschil terug en lanceert een andere winkel een grote actie, dan vind je die ook bij ons! Zo simpel is het. Mijn inziens gaat het hier dus duidelijk over een actie die VandenBorre belooft te compenseren. De operator stelde dat ik terug naar het filiaal in Oostende moest gaan met factuur en bewijs van Bol.com-actie en dat men mij daar zou helpen.Ter plaatse verifieerde de manager de webiste van Bol.com en bevestigde dat dit klopte en dat het bovendien over een actie van Bol.com gaat en niet van Huwaei zelf. Hij kon mij echter niet verder helpen en verwees mij naar de website van VandenBorre om compensatie te krijgen.Ik belde terug naar de klantendienst en kreeg toevallig dezelfde dame van 's morgens aan de lijn. Deze keer zei ze dat ik de consumentendienst moest contacteren. Ik wees haar erop dat zij mij eerder terug naar de winkel stuurde en dat ik het niet echt fijn vindt om van het kastje naar de muur gestuurde te worden. Zij stelde dat zij mij nooit had doorverwezen naar de winkel !!!Dan maar naar de consumentendienst van VandenBorre gebeld, nogmaals het hele verhaal en deze dame vroeg alles op mail te zetten maar voegde er aan toe dat zij enkel compensaties geven voor prijsverschillen of acties van fysieke winkels en niet van internetwinkels. Klopt ook niet want in de Akte van vertrouwen staat letterlijk we volgen de prijzen en promoties van andere winkels en passen die van ons aan Er wordt dus niet gespecifieerd dat het om fysieke winkels moet gaan.

Berichten (2)

M. D.

Naar: VANDEN BORRE

01/08/2019

Beste Cyntia,Bedankt voor uw reactie.Ik ben echter helemaal niet akkoord.In de folder, beschikbaar in de winkel (zie bijlage) en die ik meekreeg bij de aankoop zijn de garanties van uw akte van vertrouwen als volgt en letterlijk weergegeven: "wij volgen de prijzen en promoties van andere winkels (!) op en passen die van ons aan. Toch een lagere prijs gespot? geen paniek! Zelfs tot 30 dagen na aankoop betalen wij je het verschil terug. en lanceert een andere winkel een grote actie? Dan vind je die ook bij ons (!) zo simpel is het"Maar zo simpel is het blijkbaar niet. Niettegenstaande nergens melding wordt gemaakt over de beperking ivm. fysieke winkels en/of soort van acties, leven jullie de zelf opgemaakte spelregels niet na.Achterf verwijzen naar uw website voor de garantie lage prijs is irrelevant want ik heb oa. gekocht op basis van de folder die in de winkel ligt en geen beperkingen oplegt wat het soort van winkel of actie betreft.Ik verwacht dan ook van VandenBorre dat zij hun geschreven beloftes nakomen en mij de waarde van het voordeel dat ik bij Bol.com had kunnen hebben compenseert.

VANDEN BORRE

Naar: M. D.

23/09/2019

Dossiernummer 103438856-30 23/09/2019Geachte Abonnee,Uw onderstaand schrijven michten wij in goede orde ontvangen.Mogen wij u vragen om ons de stavingsstukken ons nogmaals over te maken?U kan dit doen als bijlage bij een replymail op huidig schrijven.In afwachting.Met vriendelijke groet,Om deel te nemen aan een korte online enquete om aan te geven hoe wij u nog beter van dienst kunnen zijn, klik hier - s:na2se.voxco.com/SE/?st=6M9NIk9SWq%2fuliCukSNYf9Wo6G0WhTLUta%2bWlH%2fVvns68MglXp0rUw%3d%3dlang=nlurlimport=1questlist=categsessionidcateg=SAIsessionid=8340865Dienst Individuele Hulpverlening02 542 34 34


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform