Aan Prof.Demedts Ingel,
Ik schreef U een aangetekende brief om uitleg op 10/06/25 en kreeg geen antwoord.
Graag uw antwoord waarom U een ongevraagde longtest,spirometrie nam bij mijn eerste consultatie en zo ook de medicatie stop van 48 u niet gerespecteerd werd,daardoor geen correcte waarden en ik U alleen consulteerde voor een gesprek over Fedris ,waar ik niet correct behandeld was,helemaal niet nodig was,ik niet om gevraagd had.Ik melde het voorval van bij fedris eerder bij uw diensten,zij mij 7 dagen zonder medicatie plaatsten en ik een astma aanval kreeg,7 dagen niet gebruikelijk was,levensbedreigend,dus U was daarvan op de hoogte. Werd de test afgenomen omdat Fedris er geen bezat,door mijn aanval op de dag van het onderzoek?
Word 7 dagen medicatie ontnemen van patient gedaan,is dit onwettig?
Waarom werd mijn eerste longtest die slecht was,bijgewerkt met medicatie op uw aanraden aan de verpleegster,zodat de tweede beter resultaten toonde??? Normaal toch,als je meelallergie hebt het geen goeie tests kunnen zijn!
Werd hier gesjoemeld om goeie resultaten te bekomen voor Fedris?Graag bekom ik deze 2 testen die genomen werden. Ook de nodige verklaring hierover en als de tests zonder 48 u medicatie stop wettelijk zijn,voor mijn factuur te kunnen vereffen.
Met vriendelijke groeten,
Eugeen D'haene