Terug

Na 4 weken nog geen levering

Opgelost Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

S. G.

Naar: Refurbished.be

02/05/2024

Beste, ik bestelde 31-03-2024 een refurbished Iphone 12 bij Refurbished.nl. Op de website stond dat ze binnen een dag zouden leveren, echter stond er in de betalingsbevestiging die ik kreeg dat het wat langer kon duren ivm de pakketdienst. Dus ik wachtte geduldig af. Na een week begon ik me echter zorgen te maken. Ik nam contact op via de mail, maar ik kreeg geen reactie. Daarna heb ik meerdere keren gebeld. Maar helaas: niemand nam op en ik kreeg te horen dat de voicemail box vol zat waardoor ik geen bericht achter kon laten, waarna de verbinding verbroken werd. Toen heb ik meerdere mail adressen gemaild. Sommige werden reeds genegeerd, maar bij een van mijn mails kreeg ik eindelijk een reactie. Echter was dit een geautomatiseerd antwoord, waarin werd gezegd:Beste klant,Wij willen graag onze oprechte excuses aanbieden voor het gebrek aan communicatie die heeft plaatsgevonden in de afgelopen tijd. We realiseren ons dat dit voor ongemakken heeft gezorgd en streven ernaar om dit vanaf nu te verbeteren.Ik, Timo Peters, wil u graag informeren dat ik vanaf heden bent aangesteld als operationeel directeur, om de lopende problemen aan te pakken en op te lossen. Hoewel we begrijpen dat deze processen enige tijd in beslag kunnen nemen, streven we ernaar om u duidelijkheid te bieden gedurende dit traject.Mocht u vragen hebben of behoefte hebben aan verdere informatie, dan kunt mij mailen op oplossing@refurbished.nl en ervoor zorgen dat u snel beantwoord wordt. Ik ben ook bereikbaar op het telefoonnummer ?+31619894284?. We waarderen uw geduld en begrip in deze kwestie.Met vriendelijke groet,Timo PetersDaarna heb ik gemaild en gebeld naar de genoemde nummers, maar geen respons. Ik heb toen Timo Peters gebeld, die opnam en beloofde te kijken naar mijn order als ik een mail stuurde. Dat deed ik, maar ik kreeg alweer geen reactie. Nu ben ik bijna een maand verder, en zit ik nog steeds zonder Iphone. Ik heb ondertussen ergens anders een telefoon besteld, dus ik zou graag mijn geld terug willen.

Berichten (4)

Refurbished.be

Naar: S. G.

02/05/2024

Beste klant,Wij hebben uw e-mail in goede orde ontvangen en geregistreerd onder het nummer 765708016.Heeft u een vraag over een van de onderstaande onderwerpen?GarantieHerroepingLeveringFactuurNeem contact op met de verkoper.De contactgegevens van de verkoper staan in uw orderbevestiging bij het door u bestelde product.Dit ticket wordt automatisch gesloten.Heeft u een vraag over een ander onderwerp óf heeft u al contact opgenomen met de verkoper? Reageert u dan op deze e-mail, onze klantenservice staat voor u klaar.Met vriendelijke groet,Refurbished.nl

S. G.

Naar: Refurbished.be

02/05/2024

Ik zou graag mijn geld terug willen. De contactgegevens van de verkoper heb ik niet kunnen vinden, dus ik doe het via deze manier.

S. G.

Naar: Refurbished.be

21/05/2024

Hoi, ik zou graag een reactie willen.

Refurbished.be

Naar: S. G.

22/05/2024

- Please type your reply above this line -===========================================================Sent By Refurbished.storeSent At May 22, 21:12Geachte heer/mevrouw Bedankt voor uw bericht. Voor meer informatie over uw situatie verwijzen wij u naar de volgende pagina: www.refurbished.nlersbericht Reacties op bericht worden niet beantwoord. English: Thank you for your message. For more information about your situation, please refer to the following page: www.refurbished.nlersbericht Replies on this message will not be answered. Met vriendelijke groet, Kind regards, Refurbished.storeSent By KlachtenboxSent At May 21, 10:08===========================================================Refurbished.stores:www.refurbished.store [:test-aankoop.be/klagen/gebruiksvoorwaarden]     [:test-aankoop.be/klagenrivacy]===========================================================Refurbished.stores:www.refurbished.store


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform