Beste,
Wij wensen u hierbij te informeren dat onze onderneming inderdaad onderworpen is aan een gerechtelijke reorganisatieprocedure, zoals voorzien in Boek XX van het Wetboek van Economisch Recht. Deze procedure werd op 11 september 2025 door de bevoegde rechtbank toegestaan en heeft tot doel onze activiteiten te herstructureren en de continuïteit van onze onderneming te waarborgen. Deze keuze werd geen jaar vooraf beslist, maar redelijk snel voor datum aanvang.
Deze procedure ontslaat ons geenszins van onze verplichtingen, maar vraagt wel om enige realistische inschatting van de uitvoerbaarheid binnen de opgelegde termijnen.
Dus ondanks deze omstandigheden blijven wij ons onverminderd inzetten om alle bestellingen, waaronder ook deze van meneer Pattyn, te produceren, leveren en plaatsen conform de kwaliteitsnormen en afwerkingsstandaard waarvoor D’Hondt bekend staat.
Onze productie volgt FIFO, first in first out, waarbij volgorde bepaald wordt door de data van opmeting, rekening houdend met de toeleveringen grondstoffen.
Wij begrijpen uw bezorgdheid en danken deze alvast voor hun begrip en geduld.
Met vriendelijke groeten,
Cordialement,
Klantendienst
Service Clientèle
www.dhondtinterieur.be
keukens trappen deuren kasten
cuisines escaliers portes armoires
Van: klachten@notify.test-aankoop.be klachten@notify.test-aankoop.be Namens klachten@test-aankoop.be
Verzonden: dinsdag 14 oktober 2025 17:01
Aan: Klantendienst D'HONDT Klantendienst@dhondt-nv.be
Onderwerp: Nieuw bericht van KENNY P