Beste meneer/mevrouw,
Bedankt dat u contact hebt opgenomen met de Harman-klantenservice in verband met een klacht.
Ik vind het vervelend om te lezen dat de klant niet tevreden is over zijn product. Wij willen hem graag helpen, maar we kunnen alleen het toestel ter reparatie aanbieden.
Indien de klant een terugbetaling wenst of een tegoedbon in de winkel, moet ik u verwijzen naar Media Markt, aangezien de aankoop via hen is gedaan.
Wanneer de klant wenst gebruik te maken van de reparatieprocedure, kan hij direct contact met ons opnemen. Wij helpen hem dan graag verder.
Als u verdere hulp nodig heeft, kunt u direct op dit bericht reageren. Wilt u liever op een andere manier contact met ons opnemen? Vermeld dan referentienummer 16156026 wanneer u middels een ander kanaal contact met ons opneemt. Bezoek onze support website voor alle beschikbare manieren.
Met vriendelijke groet,
Hendrik
Harman Klantenservice
--------------------