Beste als antwoord op jullie mail van
Jamila (Exterioo Tuinmeubelen)
26 jun 2025 11:05 CEST
Beste Vic,
Allereerst willen we onze oprechte excuses aanbieden voor het ongemak veroorzaakt door de vertraging We begrijpen dat dit geen ideale ervaring is geweest en danken je oprecht voor je begrip en medewerking.
Ik wil je een compensatie voorstellen van:
50 euro
Als commerciële geste voor dit ongemak. Dit bedrag wordt binnen 2 weken op jouw bankrekening gestort. We hopen dat je, ondanks dit probleem, toch volop van je artikel kunt genieten.
Nogmaals bedankt voor je geduld en begrip, en we wensen je alvast veel plezier met je bestelling!
Met vriendelijke groeten,
Jamila
Customer Care
Hierbij mijn reactie :
Beste , bedankt voor je antwoord.
Wij gaan akkoord met die commerciêle tegemoetkoming en verwachten dus de volledige levering op 06/07/2025 zoals aangegeven op ‘mijn bestellingen’ zie screenshot van vandaag
Let wel, indien de volledige levering niet kan gebeuren op 06/07/2025 en de tafel opnieuw in backorder staat, dan verwacht ik opnieuw een commerciële tegemoetkoming wegens het niet kunnen leveren van die tafel.
Met vriendelijke groet,
Vic Vergauwe