Geachte mevrouw/heer,
Op 06/11/2024 kocht ik twee 'Wandspots Elaina, mat nikkel' in uw online winkel en betaalde ik € 35,80 plus € 5,99 verzendkosten.
Bij de bevestiging van de bestelling werd mij meegedeeld dat de levering tegen 09/11/2024 zou plaatsvinden. De goederen werden volgens jullie website geleverd door transportbedrijf GLS in een Parcel Locker van Bpost (Warandestraat 10, 1770 Liedekerke). Ik controleerde de locker op twee verschillende data (respectievelijk 10/11 en 13/11), maar kon geen toegang krijgen aangezien ik uitsluitend beschik over het pakketnummer (64951468848).
Ik had contact met jullie bedrijf alsook met transportbedrijf GLS. Uiteindelijk kreeg ik te horen dat ik zelf contact moet opnemen met het bedrijf dat eigenaar is van de Parcel Lockers (Bpost), maar aangezien ik niet beschik over een barcode of dergelijke kan ik geen extra informatie inwinnen bij Bpost. Verder ben ik er van bewust dat de eindverantwoordelijkheid ligt bij de afzender van een product (Lampen 24 dus) en ik dus zelf geen informatie moet inwinnen bij andere bedrijven.
Deze vertraging heeft mij als consument financiële schade berokkend. Ik verzoek derhalve om vergoeding van alle hierboven beschreven schade, die op een totaalbedrag van € 41,79 wordt geraamd.
Indien ik binnen 15 dagen na ontvangst van deze brief geen antwoord heb ontvangen, zal ik niet aarzelen om juridische stappen te ondernemen om mijn rechten te beschermen.
Met vriendelijke groet,
Helmut Loidts
Bijlagen:
• Orderbevestiging
• Betalingsbewijs
• Mailverkeer tussen Lampen 24 en GLS