Geachte frituur ´t Peerdeke
Op 17 januari 2025 plaatsten wij een bestelling via uw site met referentie 1070. Helaas stel ik vast dat de bestelling per ongeluk werd geplaatst bij de verkeerde frituur (via jullie platform in plaats van bij ’t Peerdeke in Assebroek). Tot mijn verbazing blijkt dat het niet mogelijk is om de bestelling via de site te annuleren. Bovendien is er geen telefonisch contact mogelijk met uw bedrijf om dit probleem snel op te lossen.
Om toch onze maaltijd te kunnen verkrijgen, hebben wij onze bestelling opnieuw geplaatst bij frituur ’t Peerdeke in Assebroek. Dit heeft geleid tot dubbele kosten van €64,50, wat erg frustrerend is.
Wij begrijpen uiteraard dat wij een fout hebben gemaakt bij het plaatsen van de bestelling, maar tijdens het telefoongesprek met jullie werd duidelijk dat wij helemaal niets konden doen om contact met jullie te krijgen. Jullie bevestigden bovendien dat e-mails niet gelezen worden tijdens een drukke service, wat een groot probleem is als klanten met dringende vragen zitten. Wij hebben het telefoongesprek ook opgenomen en kunnen dit indien nodig ter bevestiging voorleggen.
Daarnaast wil ik erop wijzen dat dit probleem al vaker lijkt te zijn voorgevallen, wat ook te zien is aan de recensies op jullie platform. Ik raad aan om maatregelen te nemen om dit in de toekomst te voorkomen, zoals duidelijker aangeven dat jullie in Kruisem gevestigd zijn, een werkend telefoonnummer aan te bieden en e-mails sneller te behandelen, zelfs tijdens drukke momenten.
Daarom verzoek ik u vriendelijk, doch dringend, om het bedrag van €64,50 terug te storten op mijn rekening **BE24 0637 8814 4738** en stappen te ondernemen om dergelijke situaties in de toekomst te voorkomen. Ik verwacht uw reactie en een oplossing uiterlijk tegen 29/1/25
Met vriendelijke groeten,
Priscilla Van kessel , Jovy De Boever
0472 64 70 24
**Bijlagen:**
- Kopie van de bestelling