Terug

3 bankwerkdagen na ontvangst aangezuivering kaart nog steeds onbruikbaar?

Closed Openbaar

Aard van probleem:

Andere

Klacht

J. D.

Naar: Beobank

02/06/2021

Beste,Vorige week dinsdag (overschrijving door onze bank bevestigd op 26 mei 00:00) werd de beobank kredietkaart aangezuiverd met extra (aangezien we afgelopen maand tegen de limiet zaten door verscheidene grote uitgaven, en er ook nog enkele op de planning hebben) dit werd (in de app & op de website) zichtbaar op het beobank portaal op 31 mei waarbij (zo goed als) dit bedrag ook duidelijk op het portaal zichtbaar is onder beschikbaar bedrag.Echter kunnen we, 3 bankwerkdagen later, nog steeds geen enkele uitgave doen op de kredietkaart, inmiddels heb ik ook meerdere aanmaningen ontvangen van verschillende diensten die aan het begin v.d. maand automatisch hernieuwen via de kaart.Dit is compleet onprofessioneel, zeker voor een bank.

Berichten (7)

Beobank

Naar: J. D.

02/06/2021

DATA NOT AVAILABLE

J. D.

Naar: Beobank

03/06/2021

Zoals net ook rechtstreeks vanuit de app verstuurd:Dit zijn geen werken, nieuwe MasterCard ipv visa inderdaad recent ontvangen, echter (aangezien alle nummers overal aangepast moeten worden) wou ik deze pas aan het begin van mijn zomerverlof in gebruik nemen plots werkt de oude kaart niet meer, ook al is deze tot augustus geldig... Eerst wordt gezegd dat de storting nog niet goed is verwerkt, dat ik een dag later moet proberen ondertussen is het omdat de oude kaart nog gebruikt wordt?

Beobank

Naar: J. D.

03/06/2021

DATA NOT AVAILABLE

Beobank

Naar: J. D.

08/06/2021

Beste Mijnheer De KegelOp naam van Jonas De Kegel vinden wij geen bankprodukten.Heeft u bij ons rekeningen of een kredietkaart ?Graag ontvingen wij dan wat meer details U kan dit rechtstreeks naar contactinfo@beobank.be sturenof bellen naar ons nummer gemeld hieronderUw tweede vraagis identiekaan de vraag die andere klant, met dezelfde achternaam, ons heeft gestuurdIk heb hierop geantwoord naar zijn persoonlijk e-mail adres.Ik veronderstel dat u gelinkt bent aan elkaar.Mocht dit niet zo zijn dat horen wij dit graag en zullen wij u eveneens het antwoord sturen.Met vriendelijke groetenChristineService Clientèle\KlantendienstTel +32 2 620 27 17E-mail: contactinfo@beobank.bewww.beobank.be_____Beobank NV SAMember of Crédit Mutuel Nord EuropeBd Gén. Jacqueslaan 263 g1050 Brussel BruxellesBTW/TVA BE 0401.517.147RPR/RPM Brussel/BruxellesFSMA 19688 A

J. D.

Naar: Beobank

09/06/2021

We gebruiken deze kaart inderdaad gezamenlijk.Ik heb een antwoord mogen ontvangen, wat helaas wel nergens op slaat... De visa kaart is (... was) geldig t.e.m. augustus 2021, dat jullie intern willen overschakelen van Visa naar MasterCard heb ik op zich geen probleem mee (ook al vind ik het wel vreemd dat ik tot vandaag nog steeds een visa onder dezelfde formule kan aanvragen via jullie website?), maar als een kaart uitgegeven is tot augustus, en deze is niet als verloren/gestolen gerapporteerd, dan verwacht ik dat deze ook tot die datum blijft werken.Mvg, Jonas & Patrick De Kegel

Beobank

Naar: J. D.

09/06/2021

DATA NOT AVAILABLE

Beobank

Naar: J. D.

10/06/2021

DATA NOT AVAILABLE


Hulp nodig?

Bedrijven antwoorden doorgaans binnen 3 werkdagen. Als het langer duurt, neem contact op met ons.

Bel ons

Onze advocaten zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag van 9u tot 12u30 en van 13u tot 17u (vrijdag tot 16u).

Informatie voor bedrijven

Meer over onze dienst

Informatie voor consumenten

Meer over ons platform