Beste
Op 2 oktober kwamen jullie langs om de lekkende waterafvoer van de door jullie geïnstalleerde waterverzachter te herstellen. Een probleem dat in begin augustus trouwens al werd aangekaart. Ik wees jullie installateur, los van de lekkende afvoer, op de gebrekkige en amateuristisch uitgevoerde installatie. Opmerkingen die hij die dag zelf aan jullie doorspeelde.
We stellen vast dat er op verschillende plaatsen water uit het toestel lekt. Er staat zo goed als constant een plas onder het toestel. De koppelingen staan niet horizontaal maar hangen op het toestel. De aan- en afvoerslangen zijn slordig aangesloten. Het toestel is gedraaid geplaatst waardoor het weinig gebruiksvriendelijk is om het zout aan te vullen en het display te bedienen.
We verzoeken jullie om onverwijld de installatie te herstellen en te verbeteren en dit tegen het einde van november 2025.
Groeten
Brecht Lattré