
Over dit product
Productbeschrijving
Het is een vrijstaand toestel. 13 couverts kunnen in deze machine worden geplaatst.; zijn binnenindeling laat toe meer vaat in te laden dan, wat interessant kan zijn voor bijvoorbeeld grote gezinnen.
Dit toestel kan om het even waar worden opgesteld, zolang er maar aansluiting op de waterleiding is voorzien. Zwarte uitvoering.
Hij heeft standaardafmetingen (breedte:60 cm). Zijn energielabel is A , het meest efficiënte niveau van het nieuwe energielabel. Als een stille werking voor u een belangrijk criterium vormt, houd er dan rekening mee dat deze machine een geluid produceert van 42dB, wat vrij discreet is. We signaleren dat hij beschikt over de functie uitgestelde start, wat een voordeel kan betekenen.
Algemene kenmerken
-
Type vaatwasserVrijstaand
-
EnergielabelNog niet getest
-
Instelmogelijkheden uitgestelde startNog niet getest
-
Beschikbare ruimte13
De vaatwasser inruimen
-
Hoogte van bovenste rek instelbaar ?Nog niet getest
-
Waar wordt het bestek geplaatst ?Nog niet getest
Infos & displays
-
Is er een signaal aanwezig dat vaatwasser werkt of niet ?Nog niet getest
-
Indicator die u vertelt hoeveel tijd tot het einde van het programmaNog niet getest
-
ZoutindicatorNog niet getest
-
SpoelmiddelindicatorNog niet getest
Water- en elektriciteitsverbruik
-
Energieverbruik ecoprogrammaNog niet getest
-
Energieverbruik hoofdprogrammaNog niet getest
-
Waterverbruik ecoprogrammaNog niet getest
-
Waterverbruik hoofdprogrammaNog niet getest
-
Jaarlijkse kost InfoNog niet getest
Jaarlijkse kost
De jaarlijkse kost wordt berekend op basis van 280 wasbeurten per jaar een levensduur van je toestel van gemiddeld 12 jaar. Hierin zit ook het water- en elektriciteitsverbuik van zowel het hoofd (60%)- als het eco-programma (40%).
Afmetingen
-
Maximale breedte60,0 cm
-
Maximale diepteNog niet getest
-
Maximale nishoogteNog niet getest
-
Minimale nishoogteNog niet getest
Andere kenmerken
-
Instellen pre-spoeling mogelijkNog niet getest
-
Is er lading herkenning ?Nog niet getest
-
Is er detergent herkenning ?Nog niet getest
-
Is er vuil herkenning ?Nog niet getest
-
KinderslotNog niet getest
Waar te kopen
Geen winkels te tonen
Stars
Alternatieven
Al lid?
Log in met je account
Belangrijke informatie over de getoonde prijzen
We ontvangen twee keer per dag prijzen en promoties voor onze geteste producten in de meest betrouwbare online winkels en in een selectie van marktplaatsverkopers. De prijzen en de beschikbaarheid van de producten kunnen echter snel wijzigen.
Meer weten.