Menu
Sluit
Mijn e-mailalerts
Zodra we een nieuwe aanbeveling of een nieuwe analyse publiceren over een beleggingsproduct, krijgt u een bericht in uw mailbox.
Deze inhoud is toegankelijk voor leden met een Premium abonnement Testaankoop invest. Ontdek alle voordelen van het Premium abonnement.
Contacteer ons voor meer informatie
02 542 32 00
Contacteer ons
E-mail
Alle onze contacten
FAQ
Onze andere sites
Test Aankoop
Testaankoop gezond
Pers & Institutioneel
Het ligt onder de verwachtingen.
De groep verwacht dat de winst dit jaar opnieuw aantrekt.
Waarom hinkt de koers dan achterop?
Doel is om liquiditeiten te genereren, de schuld af te bouwen en waarde te creëren voor de aandeelhouder.
Econocom boekte de laatste 10 jaar het 4e hoogste rendement van de beurs van Brussel (gemiddeld 24% per jaar).
Voortaan kunnen crowdfundingplatforms worden erkend en kunnen beleggers in bepaalde gevallen een fiscaal voordeel krijgen.
De concurrentie van de biosimilars zorgt voor onzekerheid.
Het minimale intekenbedrag is 250 euro, de prijs voor één deelbewijs. Per coöperant kan er maximaal ingetekend worden tot 5000 EUR of 20 deelbewijzen.
Beleggers betalen dus een lagere prijs dan wat de holding in feite waard is. Waarom?
De overname zal uiteindelijk op het resultaat wegen.
Om een hoger recuperatiebedrag te verwezenlijken, werkt de overheid aan een alternatieve oplossing, het zogenaamde ‘Plan B’.
De markten zijn erg optimistisch over een nieuw medicijn waarnaar de biotech een klinisch onderzoek is gestart. Hebben ze wel gelijk?
Wat zijn de vooruitzichten voor de diverse sectoren voor 2017? Aan welke fondsen en aandelen moet al dan niet de voorkeur geven?
Veel van hen rekenen geen of een laag bewaarloon aan.
Het zijn de dividenden van KBC en KBC Ancora die grotendeels het dividend van Cera bepalen.
De groep verwerft U.V. Curable Systems.
Boskalis Westminster is een Nederlandse groep actief in maritieme engineering. Momenteel lijdt ze onder de teruggedrongen investeringen in de oliesector. Wel beschikt ze over degelijke troeven om te herstellen.
Het aandeel klom ruim 80% hoger sinds begin 2016.
In 2016 deden Belgische aandelen het minder goed dan het wereldwijde gemiddelde. Vandaag zijn ze goedkoper dan begin dit jaar. Er vallen dus buitenkansjes te rapen.
Gelieve te wachten terwijl de pagina beschikbaar wordt gemaakt...