Artikel

We beleggen nu in Indonesische aandelen

We beleggen nu in Indonesische aandelen

We beleggen nu in Indonesische aandelen

Publicatiedatum: 12 maart 2021
##TIME## min leestijd

Deel dit artikel

We beleggen nu in Indonesische aandelen

We beleggen nu in Indonesische aandelen

De Beurs van Jakarta kan bekoren. Eind vorige maand vervoegde ze onze dynamische modelportefeuille. Waarom dat zo is, leest u hier.
Met mondjesmaat openen we onze portefeuilles voor groeilanden. Daarbij zijn we niet gehaast. Het coronavirus is de wereld nog  niet uit en het blijft koffiedik kijken hoe groot de klappen aan de economieën zullen zijn wanneer het stof wat is gaan liggen en er een einde komt aan de diverse steunmaatregelen en betalingsuitstellen. Ondertussen hebben we wel al meer zicht op welke landen goed omspringen met de coronacrisis. We komen zo tot een lijst met potentiële koop- en verkoopkandidaten.

Beleg met kennis en vertrouwen

Krijg exclusieve toegang tot onafhankelijke analyses, strategieën en tools waarmee je met vertrouwen kunt beleggen — ook in onzekere tijden.