Vanaf 29/11 zal de groep Dexia, die voor 99,59% wordt aangehouden door de Belgische en de Franse staat, niet meer op de beurs noteren.
Een aantal aandelen die in handen zijn van het grote publiek (minder dan 0,41% van het kapitaal) zullen worden omgezet in aandelen op naam. De operatie zal echter niet kosteloos verlopen. Ook zullen de nominatieve aandelen vervolgens moeilijk te verhandelen zijn.
Heeft u nog Dexia-aandelen in portefeuille, probeer ze dan zo snel mogelijk te verkopen. Zorg er echter voor dat de kosten niet te hoog uitkomen in verhouding met de winst die u opstrijkt.
Voor meer informatie, surf naar http://www.dexia.com/NL/aandeelhouder_belegger/informatie_aandeelhouders/delisting%20en%20registratie/Paginas/default.aspx