EDISOLAR met de noorderzon verdwenen
Wij worden sinds kort overstelpt met vragen in verband met de op het eerste gezicht bijzonder interessante reclamecampagne van EDISOLAR.
Zogezegd voor een luttel bedrag
Uw woning voor het luttele bedrag van €1500 met zonnepanelen laten uitrusten. Dat is het uitzonderlijke aanbod dat EDISOLAR naar aanleiding van zijn zogenaamde 20-jarig bestaan doet voor de "eerste 500 gezinnen" die zich aanmelden. Het enige waar u zich mee akkoord moet verklaren, is dat u het geld dat men u de komende jaren via de groene stroomcertificaten zal terugbetalen, moet doorsluizen naar EDISOLAR. Bijzonder vreemd is dat u al een voorschot moet betalen nog vóór een verkoper bij u langskomt.
Betaal vooral niet
Wij vonden de werkwijze van EDISOLAR verontrustend en besloten contact op te nemen met de eigenaar van het bedrijf, de heer Mostmans. Maar die blijkt met de noorderzon te zijn verdwenen, wellicht met het geld van de achteloze consumenten die al een voorschot hebben betaald. Het parket van Antwerpen heeft een gerechtelijk onderzoek gestart. De website van EDISOLAR is inmiddels verwijderd.
Onze boodschap is dan ook duidelijk: stond u op het punt om in te gaan op het aanbod van EDISOLAR, betaal dan vooral niet.
Maak u bekend
De federale gerechtelijke politie van Antwerpen wil weten wie allemaal met EDISOLAR te maken heeft gehad. U kunt daarvoor een formulier invullen, ongeacht of u gedupeerd bent of niet. Stuur het via gewone post naar:
Federale gerechtelijke politie
Noordersingel 25-27
2140 Antwerpen
U kunt voor bijkomende inlichtingen terecht bij de Antwerpse politie: 03 670 75 38 of 03 670 75 14.

Favorieten
Email
Google
Myspace
Facebook
Live
Digg
Del.icio.us
Msn Reporter
Bligg
StumbleUpon